Menu:

Dárky vznášející se ve vzduchu

Pokud toužíte zažít něco nového a jedinečného, zkuste zabrousit do seznamu adrenalinových aktivit, které se v poslední době těší velké oblibě. Adrenalinové dárky jsou oblíbené jak u mužů tak u žen. Existují aktivity, které jsou typicky mužské a typicky ženské. Kromě toho je však možné najít také zážitky, které potěší jak muže, tak ženy a k tomu je ještě možné absolvovat je společně.

Darujte vyhlídkový let

Již mnoho let patří k nejoblíbenějším adrenalinovým aktivitám bungee jumping, seskok padákem, nebo vyhlídkové lety. Právě poslední zmiňovaná aktivita má hned několik variant realizace. Kromě tradičních vyhlídkových letů v letadle, kdy si vychutnáváte pohled na krajinu pouze jako spolucestující, lze zakoupit také vyhlídkový let, kdy budete mít možnost si stát se na zkoušku pilotem. Ano, vy sami budete řídit letadlo, bez toho aniž byste museli skládat pilotní zkoušky. K dispozici vám bude model Cesna 152. Jedná se o hornoplošník, který je ideálním typem letadla právě pro vyhlídkové lety. Rychlostí se sice dostanete jen něco málo před 150 km/hodinu, ale zato budete mít k dispozici jedinečný výhled. Výhodou vyhlídkových letů v letadle je nezávislost na počasí. Což se nedá říct o další oblíbené formě vyhlídkových letů a tím jsou vyhlídkové lety balonem nebo větroněm. Ty jsou bohužel velmi závislé na povětrnostních podmínkách.

Proleťte se rogalem

Zvláštním typem vyhlídkového letu jsou lety rogalem, které je možné také zakoupit jako dárky pro ženy. I zde je velmi důležité, aby vám vál příznivý a slabý vítr. Nejčastěji se létá ráno a k večeru kdy jsou nejen nejlepší podmínky, ale také nejhezčí výhledy. Kompletní přehled vyhlídkových letů, včetně všech typů a organizačních informací najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/, kde si můžete vámi zvolený vyhlídkový let také jednoduše zakoupit. 

29. 01. 2018