Menu:

i-seznamka.wz.cz

Velmi jednoduché internetové stránky i-seznamka.wz.cz nabízejí velmi dobrou příležitost k seznámení prakticky každému. Na i-seznamka.wz.cz si může zdarma dát svůj inzerát kdokoli. Seznámit se tady mohou jak muži, tak i ženy. Jedná se o seznamku, která nabídne hned několik informací o lidech, kteří se chtějí její prostřednictvím seznámit. K zadání inzerátu se stačí pouze zaregistrovat.

Co se týká samotných údajů o konkrétním člověku, tak těm vévodí pochopitelně jméno a pohlaví. Samozřejmě je v inzerátu také uvedeno, jestli muž hledá ženu, anebo je tomu naopak. Z dalších důležitých informací o konkrétní seznamované osobě bychom měli jmenovat i výšku konkrétního člověka. Ta je zejména pro mnohé ženy jedním nejdůležitějších a rozhodujících faktorů. Osudová seznamka štěstí, za kterou je možné tuto seznamku považovat, nabídne mimo jiné informace i hmotnost konkrétního člověka a také jeho věk.

Samozřejmostí je také informace o tom, ze kterého kraje České republiky daná osoba pochází. Ideální je pak seznamování dvou osob, které to k sobě mají z hlediska místa svého bydliště blízko. Další důležitá informace se týká toho, jestli daný člověk kouří, anebo nikoliv.

30. 05. 2011