Menu:

seznamit.cz

Jednou z největších seznamek v České republice je bezesporu seznamka seznamit.cz. Jde o seznamku, která pomáhá k seznámení velkému množství lidí. Seznamit.cz nabízí seznámení v rámci České republiky.

Určitě není schopna nabídnout tolik možností seznámení jako třeba Evropská seznamka, nicméně i tak je ovšem k dispozici 300 000 registrovaných uživatelů této seznamky. K samotnému seznamování stačí pouze jediné- registrovat se na těchto internetových stránkách. Za registraci noví uživatelé nezaplatí ani korunu. Velkou devízou seznamky seznamit.cz je bezesporu i to, že je velmi přehledná. Každý, kdo zde hledá svého budoucího partnera, si může volit z jednotlivých kritérií dle svých představ. Kritérií je celkem 400 a jde zejména o věk, město, ze kterého osoba pochází a další důležitá kritéria.

Výborné je také to, že osudová seznamka štěstí, za kterou mnozí lidé tento web považují, je schopna naprosto přesně určit konkrétní osobě partnera anebo partnerku dle daných představ. Systém vyhledávání je na této seznamce velmi vychytaný a prakticky unikátní. Pokud nemáte v seznamování velké štěstí, tak je určitě výhodné využít služeb takovéto seznamky. Samozřejmostí jsou také fotografie a spousta dalších detailů.

30. 05. 2011