Menu:

Evropská seznamka

Jednou z největších seznamek, v českém jazyce je bezesporu Evropská seznamka. Jedná se o zahraniční online seznamku, která je unikátní zejména v tom, že nabízí seznámení i s muži, kteří pochází z jiných států než z České republiky. Evropská seznamka je sice seznamovací agenturou, která pochází ze zahraničí, ale všechny texty na jejich internetových stránkách jsou v češtině a jsou také překládány pro konkrétní muže, o které projeví třeba české ženy zájem.

Seznamování na Evropské seznamce probíhá naprosto jednoduše a není třeba za něj nic platit. Co se týká jednotlivých zemí, odkud pocházejí muži registrovaní na této seznamce, tak těch je velké množství. Klidně si prostřednictvím Evropské seznamky je možné najít muže třeba z Velké Británie anebo muže Rakouska, Francie, Švýcarska či dokonce ze Spojených států amerických a z jiných zemí. Evropskou seznamku také charakterizují dlouholeté zkušenosti se seznamováním. Spousta žen již našla právě díky Evropské seznamce své vysněné partnery.

Osudová seznamka štěstí, jak je Evropská seznamka také často nazývána, nabízí anonymitu a také úplnou ochranu osobnosti. Spolehnout se mohou zájemci o seznámení také na profesionální přístup a na živý chat, kterého se lze zúčastnit přímo na internetových stránkách Evropské seznamky.

30. 05. 2011