Menu:

znamost.cz

Efektivní a rychlé seznámení nabízí také seznamka s názvem znamost.cz. Pokud potřebujete právě vy najít partnera, tak určitě právě znamost.cz představuje jednu z možností. Znamost.cz nabízí možnost vyhledání partnera přímo dle požadavků konkrétního člověka. Jde o takzvané vyhledávání na míru. K dispozici mají zájemci výpis profilů jednotlivých zájemců o seznámení.

Samozřejmostí je u této seznamky také ochrana osobních údajů, přičemž email zaregistrovaného člověka nebude nikde zveřejňován. Vložit je možné na tento web také vlastní fotografii, která může potenciální zájemce ještě více nalákat. Určitě se také není třeba obávat toho, že by některé údaje z tohoto webu mohly být ztraceny. Vše je možné najít v historii. Správa vzkazů je na této seznamce velmi dobře řešena.

Fungování této seznamky je velmi jednoduché. V první řadě je nutné si vyplnit vyhledávání ideálního partnera dle představ konkrétního člověka a vybrat ze seznamu nejpodobnějších partnerů podle nejlepší shody. Pak již stačí pouze vyplnit osobní profil. Součástí vlastní seznamkové pošty je tajké možnost odpovědi na konkrétní inzerát.

30. 05. 2011