Menu:

Odpočiňte si v Krkonoších

Určitě znáte ten pocit, kdy se na Vás všechno valí. To je většinou právě okamžik, kdy člověk touží po pár dnech klidu někde daleko od spousty lidí. Takovou atmosféru najdete jedině v Ubytování Paseky nad Jizerou.

Tento pension nabízí jedinečnou příležitost k ubytování v rodinném penzionu v malebné přírodě Krkonoš. Paseky nad Jizerou se nachází necelých šedesát kilometrů od nejvyšší a současně nejznámější české hory Sněžky, kterou se snaží zdolat každoročně několik stovek turistů. Především v zimním období patří Krkonoše k nejnavštěvovanějším lokalitám v České republice. Mezi nejoblíbenější lyžařská centra Krkonoš, kde si můžete užít zimních radovánek do sytosti, patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn a také zejména díky skokanským závodům známý Harrachov. Krkonoše svou popularitu získali také díky filmům a pohádkám, které zde mají zasazen svůj příběh či které se zde natáčely. Jako příklad lze jmenovat Snowborďáky nebo Jak vytrhnout velrybě stoličku.

Penzion Paseky nad Jizerou nabízí jedinečnou příležitost k lyžování také začátečníkům, neboť jsou zde připraveni velmi zkušení instruktoři Vás tomuto lyžařskému umění naučit. V celých Čechách nenajdete krásnější místo pro romantické procházky než právě v Pasekách nad Jizerou. V létě odtud můžete podnikat výlety na kolech. Pokud sebou nechcete tahat výbavu na lyžování, nevadí, neboť v pensionu se nachází také půjčovna lyží a sportovních potřeb. Další informace o ubytování a typy na zajímavé výlety najdete na této webové stránce: http://www.pension-sablatura.cz/

18. 02. 2013